Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 25 Ocak 2018, Perşembe 05:59 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE ADALETSİZLİK SÖZ KONUSU!

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde Adaletsizliğin söz konusu oldu iddia edilmektedir.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE ADALETSİZLİK SÖZ KONUSU! Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde Adaletsizliğin söz konusu oldu iddia edilmektedir.

 

www.sikayetimvar.com sitesine şikayette bulunan "Mukaddem" adlı şikayetçi kullanıcı "Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliğinde Adaletsizlik Söz Konusu" diyerek A.Y.  adlı hocanın arkasını dönüp (kaba etinden bahsederek) "muhatap olacağınız yer burası" gibi aşağılayıcı cümleler kullandığı iddia etmektedir. Şikâyetçi kişi ayrıca hocanın yaptığı son sınavdan 200 öğrenciden sadece 12'sinin geçtiği bunun düzgün bir eğitim verilmediğinin göstergesi olduğunu öne sürülmektedir. Çoğu öğrencinin bu hocadan korktuğu ve başının yanmaması için şikayette bulunamadığı ise iddialar arasında.

Cumhuriyet Üniversitesinin durumu Rektör Alim Yıldız'ın yaklaşık 1.5 yıl önce atanmasından sonra nasıl bir hal aldığı öğrenci ve personel mağduriyetlerinin ortaya çıktığı bilinirken bu öğrenci şikayetinin ise bunun somut bir göstergesi olarak kabul edilmektedir.

İŞTE ŞİKÂYETÇİ KİŞİNİN O MÜRACAATI 

 

EGEMEN GAZETESİ

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı