Güncel
Giriş Tarihi : 20-04-2024 16:07   Güncelleme : 21-04-2024 03:42

Okul Müdürü Gülez’in Yaptığı Yanına Kar Kalmayacak

İlbeyliler Dernek Başkanlığı için aday olan Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Recai Gülez’in okulun veli toplantısı, duyuru ve kurumsal bilgilendirme için kullanılan toplu sms sistemini kendisine oy toplamak için kullanması büyük tepkiye neden oldu.

Okul Müdürü Gülez’in Yaptığı Yanına Kar Kalmayacak

MESEM soruşturması kapsamında kınama ve rücu cezası verildiği iddia edilen ve muhtemelen görevden alınacak olan Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Recai Gülez’e yeni bir soruşturma açılacağı öğrenildi. 

Sivas Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, kamu kaynaklarını seçim işlerinden kullanan Gülez, hakkında yeni bir inceleme ve soruşturma başlattığı edinilen bilgiler arasında yer aldı.  

GÜLEZ’E TÜM KESİMLERDEN TEPKİ VAR

Kamu malını şahsi çıkarı için kullanan Okul Müdürü Recai Gülez'in bu davranışı sadece Milli Eğitim Camiasında değil, Sivas İlbeyliler Derneği üyelerini de rahatsız ettiği öğrenildi.

Yarın yapılacak seçimlerde kendisini desteklemeyi planlayan üyelerin desteklerini çekeceklerini ve diğer aday İş İnsanı Kemal Doğan'dan yana tavır alacakları da gelen bilgiler arasında yer aldı.

AdminAdmin