Bölgemiz
Giriş Tarihi : 10-01-2021 13:19

TÜRKMENOĞLU: "BASIN VİCDANLARIN SESİDİR.."

Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahat TÜRKMENOĞLU 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir açıklama yaptı.

TÜRKMENOĞLU:
TÜRKMENOĞLU yaptığı açıklamada; "Halkın gerçekleri öğrenmesinde ve düşüncelerini ifade etmesinde basın en etkili araçtır. Sivas´ımızda da basın mensuplarımız ilkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.
 
Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği olarak, Şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutluyor, ebediyete göçen basın mensuplarına rahmet diliyoruz" dedi.
 
 
 
AdminAdmin