DEVA Partisi Sivas İl Başkanı Serdar İnce “Utandım”
Soylu, Sivas'ta gerçekleştirilen İl Güvenlik Toplantısı'na katıldı
Sivas Bölge Birliği Başkanılığı’na Mesut Dursun seçildi
Vali Ayhan ve Milli Eğitim Müdürü Aslan
Bu haber 19 Mayıs 2021, Çarşamba 00:34 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

EYT'lilerin Umut Partisinden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir BOZKURT 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı ile ilgili mesaj yayınladı.
EYT'lilerin Umut Partisinden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Kutlama Mesajı
Bozkurt mesajında,"19 Mayıs 1919 milli mücadele destanının yazıldığı,ulusal bağımsızlık hareketinin başlangıç meşalesinin yakıldığı ve Atatürk'ün Cumhuriyetimizi emanet ettiği Türk Gençliğinin Bayram günüdür.
 
Atatürk Gençliğe hitabe ile ülkemize yönelebilecek her türlü tehdit ve tehlike konusunda gençlerimizi uyararak "Bütün Ümidim Gençliktedir" sözleriyle Cumhuriyetimizi gençlerimize emanet ederek onlara olan güvenini her daim ortaya koymuş ve gençlerimize görev vermiştir.
 
Halkımıza armağan edilen milli bayramlarımızı malesef ülkemizin içinde bulunduğu pandemi sürecinden dolayı çoşku ile kutlayamamanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Milli bayramlarımızı çoşku ile kutlayacağımız günlerin geleceğini temenni ediyor ve inanıyoruz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk,silah arkadaşları,milli mücadele kahramanlarımızı ve vatan uğruna can veren şehitlerimizi rahmetle anıyor. Geleceğimizin teminatı  olan gençlerimizin ve halkımızın Atatürk'ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramını en içten duygularımla kutluyorum." dedi.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı