Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 17 Kasım 2015, Salı 22:51 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Putin'den dengeleri değiştirecek talimat

Putin Akdeniz'deki Rus donanma güçlerine Fransız 'müttefikleri' ile birlikte çalışmaları yönünde talimat verdi.
Putin'den dengeleri değiştirecek talimat
Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Suriye'de düzenlenen  hava saldırılarının iki katına çıkartıldığını söyledi.
 
Moskova'da, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve üst düzey askeri  yetkililerin katılımıyla düzenlenen toplantıda konuşan Şoygu, Suriye'deki hava  saldırılarının iki katına çıkartıldığını ve operasyonlara Tu-160, Tu-95MS ve  Tu-22m3 tipi uzun mesafeli bombardıman uçaklarının da katıldığını ifade etti.
 
Şoygu, Rus uçaklarının Suriye'de bugün için 127 uçuş planladığını ve  şu ana kadar 140 hedefi vurduğunu belirterek, bu saldırılarda Halep ve İdlib'de  bulunan hedeflere havadan 34 seyir füzesi atıldığı bilgisini paylaştı.
 
-Putin'den Fransızlarla işbirliği talimatı
 
Rusya Devlet Başkanı Putin, Akdeniz'de bulunan Rus Kruvazörü  "Moskova"nın komutanına, yakın zamanda Akdeniz'e Fransız uçak gemisi geleceğini  ifade ederek, Fransız denizcilerle "müttefikmiş gibi" birlikte çalışma talimatı  verdi.
Putin, Rus askerlerinin Suriye'de "terörizmle mücadele misyonu"  yürüterek, ülkesini ve vatandaşlarını koruduğunu ifade etti.
 
Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) Başkanı Aleksandır Bortnikov, 224  kişiyi taşıyan Rus yolcu uçağının, yerleştirilen bir bombanın patlaması sonucu  düştüğünü açıklamıştı. Putin ise Rusya'nın Suriye'deki hava saldırılarını  yoğunlaştıracaklarını vurgulayarak, "Suriye'deki hava operasyonlarımız sadece  devam etmemeli, suçluların intikamın kaçınılmaz olduğunu anlayacakları kadar  güçlendirilmeli" diye konuşmuştu.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı