DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 21 Mart 2013, Perşembe 19:15 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DOĞAN ÜRGÜP: YAŞLILARIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp eşi Makbule Ürgüp ile birlikte Yaşlılar Haftası kutlamaları kapsamında İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi’nde kalan yaşlıları belediyenin Sıcak Çermik tesislerinde ağırladı.
DOĞAN ÜRGÜP: YAŞLILARIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ  

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp eşi Makbule Ürgüp ile birlikte Yaşlılar Haftası kutlamaları kapsamında İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi’nde kalan yaşlıları belediyenin Sıcak Çermik tesislerinde ağırladı.
Sıcak Çermik’teki programda bir konuşma yapan Başkan Ürgüp, yaşlıları her zaman hatırlamak gerektiğine vurgu yaptı.
 
Herkesin bir gün yaşlanacağını kaydeden Başkan Ürgüp, sözlerine şöyle devam etti: “Yaşlılar Haftası münasebetiyle bugün sizleri eşimle birlikte Sivas Belediyesinin Sıcak Çermik tesislerinde ağırlamaktan mutluyuz. Yaşlılarımızı senede bir kere hatırlamak doğru değil, her zaman yaşlılarımızı anmak lazım. Onlara hürmette kusur etmemek lazım, unutmamak lazım. Elbette herkes yaşlanacak. Yaşlılıkta ihtiyaçlar artıyor. Belediye olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yaşlılarımızın her zaman yanı başında olacağız, dertlerine, sorunlarına çözüm getirmeye gayret edeceğiz. Hepinize tekrar hoş geldiniz diyor saygılarımı sunuyorum” dedi.
 
BELEDİYE BAŞKANIMIZA YAKIN İLGİSİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Daha sonra söz alan İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi Müdürü Mehmet Kara ise Başkan Ürgüp’ün göstermiş olduğu yakın ilgiden duyduğu memnuniyeti belirttiği konuşmasında şunları söyledi: “Sayın başkanımıza muhterem eşleri Hanımefendiye teşekkür ediyorum. Yaşlılarımıza gösterdikleri yakın ilgiden, alakadan çok memnunuz. Gerek huzurevinde gösterdikleri yakın ilgi, gerek Sıcak Çermik tesislerinde verdikleri güzel ziyafetten dolayı, yaşlılar haftasından sürekli yanımızda olmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Hayırlı hizmetlerinin devamını diliyorum. Hayırlı hizmetlerinde başarılar diliyorum. Bütün yaşlılarımız huzurevi ve yaşlı yaşam evi sakinleri adına teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra Başkan Ürgüp ve eşi Makbule Ürgüp Hanımefendi, huzur evi sakinleriyle tek tek ilgilendiler. Sorunlarını dinlediler, belediye olarak her zaman yanlarında olacaklarını kaydettiler.
 
 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı