CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
DEMİRKAYA, YENİÇAĞ GAZETESİ SİVAS TEMSİLCİSİ OLARAK ATANDI…
Bu haber 27 Şubat 2013, Çarşamba 20:54 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

EMANETLER YERLERİNE ULAŞIYOR

Sivas Belediyesi Sosyal işler Müdürlüğü'ne bağlı Hayat Ağacı Derneği ve Gıda Bankası, il dışında yaşayan iş adamları tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere gönderilen yardımların dağıtımına aralıksız devam ediyor.
EMANETLER YERLERİNE ULAŞIYOR Sivas Belediyesi Sosyal işler Müdürlüğü'ne bağlı Hayat Ağacı Derneği ve Gıda Bankası, il dışında yaşayan iş adamları tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere gönderilen yardımların dağıtımına aralıksız devam ediyor.

İstanbul’da yaşayan Sivaslı iş adamı Erdoğan Bozatlı’nın Hayat Ağacı Derneği’ne bağışladığı kazak türü kıyafetler, Gıda Bankası’ndan alışveriş yapan ailelerin yanı sıra maddi durumu iyi olmayan öğrencilere de dağıtıldı.

İlimizde maddi durumu iyi olmayan öğrencilere giysi yardımında bulunmak üzere okul yöneticilerinden alınan listeye göre, Hayat Ağacı Derneği’nde hazırlık yapıldı. Daha sonra okulların verdiği ihtiyaçlı öğrenci sayısına göre dağıtım yapıldı. 

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Hayat Ağacı Derneği’nin, Elçibey İmam Hatip Okulu’nda düzenlenen kazak dağıtım programına katıldı. Başkan Ürgüp, okulda bulunduğu süre zarfında öğrencilerin yakın ilgisiyle karşılaştı. Öğrenciler, Başkan Ürgüp ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştılar.

Kıyafetlerin okullara dağıtıldığını belirten Başkan Ürgüp, ihtiyaç sahibi kimselere dağıtılmak üzere her fırsatta giysi bağışında bulunan Sivaslı iş adamı Erdoğan Bozatlı ile birlikte bütün hayır sahiplerine teşekkür etti.Ziyaret sebebiyle memnuniyetini belirten Elçibey İmam Hatip Okulu Müdürü Şadi Kuşkuş ise okula yapılan kıyafet yardımı için Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’e teşekkür etti.Dağıtım programının ardından Başkan Ürgüp Okul Müdürü Şadi Kuşkuş ve okul öğretmenleriyle bir süre sohbet etti.Programda Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Avcı ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelide hazır bulundu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı