DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 15 Şubat 2013, Cuma 16:48 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

OTOBÜSE MOLOTOFLU SALDIRI ! ! !

Okmeydanı Şarkahvesi'nde korsan gösteri düzenleyen maskeli bir grup, yol kesip İETT otobüslerini ateşe verdi. Otobüslerden biri alev alev yandı. Yaklaşık 20 dakika eylemcilere müdahale edilmezken saldırıdan önce yolcular indirildiği için yaralanan olmadı.
OTOBÜSE MOLOTOFLU SALDIRI ! ! ! Okmeydanı Şarkahvesi'nde korsan gösteri düzenleyen maskeli bir grup, yol kesip İETT otobüslerini ateşe verdi. Otobüslerden biri alev alev yandı. Yaklaşık 20 dakika eylemcilere müdahale edilmezken saldırıdan önce yolcular indirildiği için yaralanan olmadı.

Okmeydanı Şarkkahvesi ışıklarda toplanan yaklaşık 20 kişi, caddeyi trafiğe kapatıp slogan atmaya başladı. Ellerindeki molotof kokteyllerini önce yola fırlatan eylemciler daha sonra yolun her iki yönünden geçmekte olan İETT otobüslerini durdurup yolcuları indirdi. 
 

Ardından ellerindeki molotof kokteyllerini ateşe verdiler. Şarkkahvesi durağında molotoflara hedef olan otobüs alev alev yanarken karşı yönden gelen diğer otobüs şans eseri alev almadı. Olaylar sırasında bölgede bulunan akrep olarak tabir edilen zırhlı araçtaki polisler, göstericilere müdahale etmeyip uzaktan izmelekle yetindi.

Bölgeye çağrılan takviye polis ekipleri yolun her iki yönlü trafiğe kapatılması nedeniyle oluşan sıkışıklık nediyle olay yerine zamanında ulaşamadı. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekiplerini gören saldırganlar ara sokaklara girerek izlerini kaybettirdi. Alev alev yanan otobüs ise itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kısa sürede söndürüldü. Polis saldırganları yakalamak için mahallede akrep tabir edilen zırhlı araçlarla operasyon başlattı.

Görgü tanıkları göstericilerin otobüsü yakmadan önce yolcuları indirdiğini söyledi. 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı