Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 15 Şubat 2013, Cuma 16:33 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GALATASARAY STORE'A YUMURTALI SALDIRI ! ! !

Spor Toto Süper Lig'de bugün Manisa'da oynayacağı müsabaka için İzmir'de bulunan Galatasaray'dan Aydın Yılmaz'ın katıldığı imza töreni sırasında, bir grup Göztepe taraftarı GS Store mağazası önünde toplanan Galatasaraylı taraftarlara saldırdı.
GALATASARAY STORE'A YUMURTALI SALDIRI ! ! ! Spor Toto Süper Lig'de bugün Manisa'da oynayacağı müsabaka için İzmir'de bulunanGalatasaray'dan Aydın Yılmaz'ın katıldığı imza töreni sırasında, bir grup Göztepe taraftarı GS Store mağazası önünde toplanan Galatasaraylı taraftarlara saldırdı.

Yağışlı havaya rağmen Hatay semtindeki GS Store önünde toplanan sarı-kırmızılı taraftarlar, tezahüratlarla Aydın Yılmaz'ın katılacağı imza günü için bekledi. Aydın, saat 14.00'de başlaması planlanan ve basına kapalı olarak yapılacağı duyurulan imza törenine yaklaşık yarım saatlik gecikmeyle geldi.

YUMURTA, CAM ŞİŞE VE ŞEMSİYE
Genç futbolcunun mağazaya gelmesinden sonra Göztepeli olduğu anlaşılan taraftan grubu, GS Store önünde bekleyen Galatasaraylı taraftarlara yumurta, cam şişe ve şemsiye attı. 

Göztepeli grupla Galatasaray taraftarları arasındaki gerginlik, özel güvenlik görevlilerin araya girmesiyle yatıştırıldı. Olaylar sırasında iki gazeteci de taraftarlar tarafından darp edildi. Aydın Yılmaz, yaklaşık 15 dakika GS Store'da kaldıktan sonra takımın konakladığı otele döndü. İmza günün yapıldığı mağaza ise genç futbolcunun ayrılmasının ardından kapatıldı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı