Bölgemiz
Giriş Tarihi : 17-01-2022 11:44

Sezerer: “Sivas için çalışacağız”

Sivas Gazeteciler Cemiyeti kentte görev yapan gazetecilerle kahvaltı programında bir araya geldi.

Sezerer: “Sivas için çalışacağız”

Sivas Gazeteciler Cemiyeti kentte görev yapan gazetecilerle kahvaltı programında bir araya geldi. Cemiyet Başkanı Hakan Sezerer’in ev sahipliğini yaptığı programla basın mensupları birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak kentin gelişmesi ve kalkınması yönünde neler yapılabilir fikir alışverişinde bulundu.

Programda konuşma yapan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer, katılım sağlayan gazetecilere teşekkür ederek ebediyete intikal eden gazetecileri de şükran ve minnetle andı. Birlik ve berberlik çağrısında bulunan Başkan Sezerer, “Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Sivas Gazeteciler Cemiyeti olarak, yönetim kurulu olarak niyetimiz haiz Sivas için çalışacağız. Nefsani değil, rahmani çalışacağız.

Biz hizmet yarışındayız, cemiyetimizin kapısı herkese açık. Katılım sağlayanlara tekrar teşekkür ediyorum” dedi. Programda  ilimizde çalışan basın mensupları, gayretlerini, mesleki yaşamda yaşadıkları olayları anlatarak yeni meslektaşlarına başarılar dileyerek böyle bir organizasyondan olmaktan mutlu olduklarını söyledi. Program sonunda gazetecilik mesleğinde uzun yıllar çalışan gazetecilere plaket verildi ve daha sonra toplu fotoğraf çekildi.

AdminAdmin