Bölgemiz
Giriş Tarihi : 07-12-2021 16:26

Kocaman; başkan yardımcılığına getirildi

Sivas kamuoyunun yakınen tanıdığı başarılı iş kadını; Selma KOCAMAN Doğru Parti genel merkezinde tarım ve gıda politikaları, başkan yardımcılığına getirildi.

Kocaman; başkan yardımcılığına getirildi

Haber sitemize açıklamalarda bulunan, Kocaman, “1993 yılı hükümetinde, kabinede sağlık bakanı olarak yer almış devlet tecrübesine ve vatan millet sevdasına sonsuz güvendiğimiz Doğru Parti genel başkanımız Rıfat SERDAROĞLU ile aynı çatı altında olmak ve yüce Türk milletine hizmet etme fırsatını bulmak, şahsım için çok büyük onurdur.

Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Doğru Parti yüce Türk milleti tarafından kurulmuş bir partidir. Genel Başkanımızın dediği gibi anayasamızın ilk altı maddesini kabul eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı şerefine erişmiş bütün vatandaşlarımızı özellikle gençlerimizi, kadınlarımızı partimiz çatısı altına toplanmaya teşkilatlarımızda yer almaya davet ediyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde Sivas İl Başkanımızı vatandaşlarımızla tanıştıracağız. Mücadelemiz, Türkiye Cumhuriyeti devletini sonsuza kadar yaşatma mücadelesidir. Doğruları konuşmaya savunmaya ve halkımıza aktarmaya coşkulu bir şekilde geliyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

AdminAdmin