Bölgemiz
Giriş Tarihi : 02-12-2021 10:35

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU SİVAS'A GELİYOR

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) 120. Yıl kuruluş etkinliklerine katılmak üzere Sivas’a geliyor.

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU SİVAS'A GELİYOR

3 Aralık 2021 Cuma akşamı düzenlenecek programlarla ilgili bilgi veren Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, “1901 yılında kurulan Sivas TSO, 120 yılı geride bıraktı. Sivaslı iş insanlarına kaliteli ve çağın gereksinimlerine uygun hizmetler sunan Odamız, bu anlamlı yıl dönümünü programıyla TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu, Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, il protokolümüz, STK’larımız ve üyelerimizle kutlayacağız” dedi.  

Başkan Eken, “3 Aralık bizim için önemli bir tarih. İnşallah Odamızın 120’nci yılını hep beraber, tüm Sivas’la, iş dünyamızla birlikte kutlayacağız. 3 Aralık’ta TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile istihdam sağlayan firmalarımıza, vergi rekortmeni firmalarımıza ve 40 yıllık üyelerimize ödül vereceğiz. Odamıza ve üyelerimize yakışır bir etkinlik düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.  

3,5 yıllık başarılı çalışmaların ardından yapılan denetimlerde 5 Yıldızlı A Sınıf Akredite Oda olduklarına da vurgu yapan Başkan Eken, “Odamız artık devler liginde. Tabir-i caizse şampiyonlar ligindeyiz. Bu gurur hepimizin, tüm üyelerimizin, yönetim kurulu ve meclis üyelerimizin. 120 yılımızı da bu çerçevede kutlayacağız, TOBB Başkanımızı da hep birlikte misafir edeceğiz” şeklinde konuştu.

AdminAdmin