Güncel
Giriş Tarihi : 25-05-2021 14:37

Sivas’ta Sağlık-Sen’e yeniden yetki verildi

Sağlık-Sen Sivas Şube Başkanı Muhittin MUSAOĞLU, 2021-2022 yetki döneminde ilimizde genel yetki yine yeniden Sağlık-Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) ‘na verildiğini söyledi.

Sivas’ta Sağlık-Sen’e yeniden yetki verildi

Sağlık-Sen Sivas Şube Başkanı Muhittin MUSAOĞLU, 2021-2022 yetki döneminde ilimizde genel yetki yine yeniden Sağlık-Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) ‘na verildiğini söyledi.

SORUMLULUK VE MÜCADELE

Sağlık-Sen Şube Başkanı MUSAOĞLU, üye sayıları baz alınarak yapılan belirleme sonucu sendika sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarından yüksek teveccüh alarak yeni dönemde de sorumluluğa ve mücadeleye genel yetkili sendika olarak devam edeceğini söyledi. Sivas İl Sağlık Müdürlüğü, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi, Sivas Numune Hastanesi, Sıvas Devlet Hastanesi, Aile Sosyal Politikalar, Adli Tıp Kurumu, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde yetkili olarak belirlendiği belirtildi.

ÇABA VE GAYRETİ GÖSTERİYORUZ

Yetki belirlenmesinin ardından açıklamalarda bulunun Sağlık-Sen SivasŞube Başkanı Muhittin MUSAOĞLU yapmış olduğu açıklamada; “Öncelikle bu yetki döneminde de İlimizde yine yeniden Genel Yetkili Sendika olmamız açısından Rabbimize şükür, bize bu görevi layık gören sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımıza teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Biliyoruz ki Genel Yetkili Sendika olarak seçilmemizi sağlayan sağlık çalışanlarımız yapmış olduğumuz çalışmalara cevap vermekle kalmayıp yapılacak olan çalışmalarımıza ve dahası bize duydukları güveni tekrar ikrar etmişlerdir. Sağlık-Sen Sivas Şube Başkanlığı olarak biz de bize duyulan bu güveni boşa çıkarmayacağımızı önceki dönemlerde de olduğu gibi taahhüt eder, elimizden gelen tüm çabayı mesai mevhumu olmaksızın göstereceğimize söz veriyoruz”

ARKADAŞLARIMIZI ASLA YALNIZ BIRAKMADIK

“Geçmiş yetki döneminden bu yana tüm yönetim olarak sahada sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız ile birlikte olduk. Arkadaşlarımızı asla yalnız bırakmadık ve bundan da onur ve şeref duyduk. O günden bu yana Covid-19 koronavirüs pandemisi ve bu pandeminin getirdiği mesleki ve ailevi yüklere rağmen sahada gayret gösteren Yönetim Kurulu’ma, İş Yeri Temsilcilerime, Kadın Kolları Komisyonumuza yürekten tüm samimiyetimle teşekkür ederim. Biz Sağlık-Sen Yönetim Kurulu olarak uyumlu bir çalışma anlayışı içerisinde bir disiplinle üzerimize düşenden fazlasını yapmaya gayret gösterdik. Şüphesiz ki yeni dönemde de aynı uyum aynı ahenk ile yapmış olduğumuz çalışmalardan daha fazlasını yapmaya gayret göstererek yine çözümün bir parçası olacağız. İlimizde bulunan siyasi, bürokrasi ve kamu yöneticilerimizle istişare içerisinde imkanlar dahilinde en iyiye en güzele ulaşmayı kendimize şiar edineceğiz”

MUSAOĞLU son olarak; “yetkinin tekrar Saglık- Sen’de kalmasını sağlayan tüm temsilcilerimize, yönetimdeki tum arkadaşlarımıza tum üyelerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

AdminAdmin