Güncel
Giriş Tarihi : 19-05-2021 00:34

EYT'lilerin Umut Partisinden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir BOZKURT 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı ile ilgili mesaj yayınladı.

EYT'lilerin Umut Partisinden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Kutlama Mesajı
Bozkurt mesajında,"19 Mayıs 1919 milli mücadele destanının yazıldığı,ulusal bağımsızlık hareketinin başlangıç meşalesinin yakıldığı ve Atatürk'ün Cumhuriyetimizi emanet ettiği Türk Gençliğinin Bayram günüdür.
 
Atatürk Gençliğe hitabe ile ülkemize yönelebilecek her türlü tehdit ve tehlike konusunda gençlerimizi uyararak "Bütün Ümidim Gençliktedir" sözleriyle Cumhuriyetimizi gençlerimize emanet ederek onlara olan güvenini her daim ortaya koymuş ve gençlerimize görev vermiştir.
 
Halkımıza armağan edilen milli bayramlarımızı malesef ülkemizin içinde bulunduğu pandemi sürecinden dolayı çoşku ile kutlayamamanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Milli bayramlarımızı çoşku ile kutlayacağımız günlerin geleceğini temenni ediyor ve inanıyoruz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk,silah arkadaşları,milli mücadele kahramanlarımızı ve vatan uğruna can veren şehitlerimizi rahmetle anıyor. Geleceğimizin teminatı  olan gençlerimizin ve halkımızın Atatürk'ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramını en içten duygularımla kutluyorum." dedi.
AdminAdmin