Fahrettin Koca bu kez de yaz dönemini işaret etti
Sivas  Kantin İşletmecileri zor durumda...
TAM KAPANMA OLUP OLMADIĞI BELLİ DEĞİL AMA ESNAFA DESTEK OLMADIĞI KESİNDİR
Bu haber 09 Nisan 2021, Cuma 17:53 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

STSO Başkanı Eken'den Polis haftası mesajı

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
STSO Başkanı Eken'den Polis haftası mesajı

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Mustafa Eken, Türk Polisinin halkın huzur ve güven ortamını tesis etmesiyle her kesiminden destek ve takdir topladığını söyledi. 

Başkan Eken, sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Devletimizin en köklü kurumlarından olan Emniyet Teşkilatımız, 176 yıldır hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle, vatandaşlarımızın asayişini, huzurunu, mal, can ve namus güvenliğini sağlamak, hak ve özgürlükleri korumak için fedakarca faaliyet gösteren, bu gayret ve fedakarlığıyla da milletin gözdesi haline gelmiş bir teşkilattır. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için mesai gözetmeksizin çalışan, her türlü zorluğa göğüs geren Emniyet Teşkilatımız toplumsal barışımızın, huzur ve güvenliğimizin teminatıdır. Suç ve suçlularla hızlı ve etkin olarak mücadele eden Türk Polisimiz gösterdiği olağanüstü çalışma azim ve kararlılığı ile de milletimizin gönlünde yer bulmuştur.

Üstün başarı ve fedakarlık ile görev yapan Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş Yıl Dönümü’nde şehit polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi minnetle yâd ediyorum. Tüm polislerimizin Polis Haftasını en içten duygularımla kutluyorum.”

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı