Fahrettin Koca bu kez de yaz dönemini işaret etti
Sivas  Kantin İşletmecileri zor durumda...
TAM KAPANMA OLUP OLMADIĞI BELLİ DEĞİL AMA ESNAFA DESTEK OLMADIĞI KESİNDİR
Bu haber 02 Nisan 2021, Cuma 18:15 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sivastanbul Yayın hayatına başlıyor…

Merkezi İstanbul’da olan, Genel Yayın Yönetmenliğini gazetemiz yazarlarından ve İnternet Gazeteciler Derneği (İGD) Sekreteri Müh. Kürşat Tecel yürütecek .
Sivastanbul Yayın hayatına başlıyor…

İGD Yönetim Kurulu Başkanı ve Egemen Gazetesi Genel Yayın Koordinatörlüğünü yürüten Uzm. Oğuz DEMİRKAYA’nın ise www.sivastanbul.com un Sivas’tan sorumlu olduğunun kesinleştiği bildirildi.

Ramazan ayı içerisinde tam anlamıyla faaliyet gösterecek olan www.sivastanbul.com bilindiği üzere, 2014 yılında eski Sivas Valisi Âlim Barut zamanında projelendirilmişti ve tam anlamıyla faaliyete geçmek için doğru zaman bekleniyordu.

DOĞRU ZAMAN ŞİMDİ GELDİ

Sivaslı nüfusun büyük bölümünün yaşadığı İstanbul ve Sivas arasında köprü vazifesi görecek olan Sivastanbul, www.sivastanbul.com adresinden yayın yapacak.

Başta Sivasın sorunları, Sivaslı iş çevresinin ve siyasetçilerin tanıtımına yönelik faaliyetlerin ön planda olacağı Sivastanbul, tüm Sivaslıların hizmetinde olacaktır. Tüm Sivas'a, Sivas, memleket sevdalarına, duyurulur.

Sivas ile ilgili haberlerin Egemen Gazetesi koordinatörlüğünde  yürütülecek olan Sivastanbul’a Sivas Güncel Ailesi olarak yayın hayatında başarılar dileriz...

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı