Fahrettin Koca bu kez de yaz dönemini işaret etti
Sivas  Kantin İşletmecileri zor durumda...
TAM KAPANMA OLUP OLMADIĞI BELLİ DEĞİL AMA ESNAFA DESTEK OLMADIĞI KESİNDİR
Bu haber 14 Mart 2021, Pazar 01:17 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnce: “Son derecede zor ve kutsal bu mesleğe emek veren tüm sağlık çalışanlarına başarılar diliyorum”

DEVA Partisi Sivas İl Başkanı Serdar İNCE, 14 Mart 1827 tarihinde Tıbbiye-i Şahane Mektebinin kuruluşu nedeniyle 1937 yılından bu yana kutlanan 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
İnce: “Son derecede zor ve kutsal bu mesleğe emek veren tüm sağlık çalışanlarına başarılar diliyorum”

İNCE “Vatandaşlarımızın en temel haklarından biri de ücretsiz sağlık hizmetinden faydalanmasıdır. Halkımızın bu en temel hizmetini kolay, erişilebilir ve etkili şekilde sağlık hizmeti sunabilmek için en büyük görev başta doktorlar olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına düşmektedir. İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve devletimizin en önemli hedefidir. Hekimlik mesleği, bu anlamda önemini hiçbir zaman kaybetmemiş ve kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür.

Gece gündüz, soğuk sıcak demeden şartlar ne olursa olsun fert ve toplumun sağlığını korumak, insanların mutluluğunu sağlamak, herkesin derdine çare olmak için koşan hekimlerimiz, bu kutsal görevi büyük bir özveri ve meslek aşkıyla yerine getirmektedirler.

Özellikle dünyamızı ve ülkemizi etkisi altına alan COVİD-19 salgınında başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımız büyük özveri ile çalışmış ve çalışmaya da devam etmektedir.

Bu bağlamda, İnsan sağlığı için gece gündüz demeden özveriyle hizmet eden, sağlık camiamızın “14 Mart Tıp Bayramlarını” kutluyor, son derecede zor ve kutsal bu mesleğe emek veren tüm sağlık çalışanlarına başarılar diliyorum” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı