Bölgemiz
Giriş Tarihi : 08-03-2021 17:04

UMUT PARTİSİ GENEL BAŞKANI BOZKURT'DAN KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolaysıyla bir açıklama yaparak; “Dünya kadınlar günü haklarından vazgeçmeyen, cesurca savaşan ve ayrımcılıklara ses çıkaran, güçlü kadınların dünyaya bıraktığı en özel miraslar arasında yer almaktadır.

UMUT PARTİSİ GENEL BAŞKANI BOZKURT'DAN KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt  8 Mart Dünya Kadınlar günü dolaysiyla bir açıklama yaparak;  “Dünya kadınlar günü haklarından vazgeçmeyen, cesurca savaşan ve ayrımcılıklara ses çıkaran, güçlü kadınların dünyaya bıraktığı en özel miraslar arasında yer almaktadır.

Hayatımızda kadınımız, anamız, bacımız, ablamız, kardeşimiz, eşimiz görüldüğü gibi kadınlarımız hayatımızın her anında toplumumuzun vazgeçilmezidir.

Her kadının bir anne olduğu hiç  bir zaman unutulmamalıdır. "Cennet anaların ayağı altındadır" hadisiyle dinimizde kadınların yeri çok açık ve net bir şekilde konumlandırılmıştır.

Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü en içten kalbi duygularımla kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

AdminAdmin