Fahrettin Koca bu kez de yaz dönemini işaret etti
Sivas  Kantin İşletmecileri zor durumda...
TAM KAPANMA OLUP OLMADIĞI BELLİ DEĞİL AMA ESNAFA DESTEK OLMADIĞI KESİNDİR
Bu haber 08 Mart 2021, Pazartesi 17:04 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

UMUT PARTİSİ GENEL BAŞKANI BOZKURT'DAN KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolaysıyla bir açıklama yaparak; “Dünya kadınlar günü haklarından vazgeçmeyen, cesurca savaşan ve ayrımcılıklara ses çıkaran, güçlü kadınların dünyaya bıraktığı en özel miraslar arasında yer almaktadır.
UMUT PARTİSİ GENEL BAŞKANI BOZKURT'DAN KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt  8 Mart Dünya Kadınlar günü dolaysiyla bir açıklama yaparak;  “Dünya kadınlar günü haklarından vazgeçmeyen, cesurca savaşan ve ayrımcılıklara ses çıkaran, güçlü kadınların dünyaya bıraktığı en özel miraslar arasında yer almaktadır.

Hayatımızda kadınımız, anamız, bacımız, ablamız, kardeşimiz, eşimiz görüldüğü gibi kadınlarımız hayatımızın her anında toplumumuzun vazgeçilmezidir.

Her kadının bir anne olduğu hiç  bir zaman unutulmamalıdır. "Cennet anaların ayağı altındadır" hadisiyle dinimizde kadınların yeri çok açık ve net bir şekilde konumlandırılmıştır.

Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü en içten kalbi duygularımla kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı