Bölgemiz
Giriş Tarihi : 22-02-2013 02:45

GÖKHAN KARA'DAN ÖĞRENCİ MUTFAĞI PROGRAMI

Sivas’ta televizyon programcılığı adına, farklı şeyler ortaya koymaya çalışan Gökhan Kara ve ekibi, ÖĞRENCİ MUTFAĞI adı altında yepyeni ve bir o kadarda farklı bir proje ile karşınıza geliyor.

GÖKHAN KARA'DAN ÖĞRENCİ MUTFAĞI PROGRAMI

Sivas’ta televizyon programcılığı adına, farklı şeyler ortaya koymaya çalışan Gökhan Kara ve ekibi, ÖĞRENCİ MUTFAĞI adı altında yepyeni ve bir o kadarda farklı bir proje ile karşınıza geliyor. 

Program çekimlerine başlanmıştır. Yönetmenlik görevini Gökhan Kara’nın yapacağı Öğrenci Mutfağı cast çalışmalarına başlanmış durumda. Yarışmaya katılmak isteyenler Facebook grup sayfasından Öğrenci Mutfağı adresinden başvuru yapabilecekler.

BENİN İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR PROJE

Benim için çok önemli bir proje, bu projenin üzerinde ben ve ekibim günlerce, aylarca çalıştık. Sivas’ta öğrenciyi direk ilgilendiren bir tv programı yapmak istedik. Bunun üzerine hemen ekip arkadaşlarımızla toplanıp bu projeyi geliştirdik. Cumhuriyet Üniversitesi’nin öğrenci sayısı 35 binin üzerinde buda bizim için çok iyi olanak demekti. Bu projemiz tamamen gençlik üzerine olmakla birlikte Sivas’ta yaşayan halkıda aramıza aldık. Bu proje ile Sivas’ta adımızda söz ettireceğimize eminim. Ekip arkadaşlarım ve ben bunun üstesinden geleceğiz.

Programın İçeriği

-  Program Üniversite öğrencilerinin her yönünü ortaya çıkarmak Sosyal ve kültürel aktivitelerini belirlemek. Yarışmalar yaparak hediyeler kazandırarak eğlenceli dakikalar geçirmek.

Formatı

-  ÖĞRENCİ MUTFAĞI’ tamamıyla  Üniversite  öğrencilerini ilgilendiren bir Tv Programı

-  ‘ÖĞRENCİ MUTFAĞI’ ’Sivas’ta yapacağımız bu program ile öğrencilerimizin okul  dışındaki aktivitelere yer verecez. Bayan ve erkek öğrenci evlerine konuk olup yemek yarışması yapıp hediyeler kazandıracağız. Gençlerin aktivetelerine ortak olup eğlenceli dakikalar geçireceğiz. 17-25 yaş arasındaki genç kesim ile eğlenceli dakikalar geçireceğiz. Röportajlar yapacağız. Her hafta internet üzerinden bizimle iletişime geçip önerilerinizi, bilgilerinizi ve katılım isteğinizi değerlendireceğiz.

- ‘ÖĞRENCİ MUTFAĞI’  programı tamamen gençlik üzerinedir.

Formatı ve ilenecek konular hakkında bilgi

- Yarışma köşemizde her hafta bir erkek ve bir bayan öğrenci evi seçilip belirli süre içinde yemek, tatlı, pasta veya kokteyl hazırlama aynı zamanda ev düzenine, seçilmiş jüri üyeleri tarafından puan verilir. En yüksek puan alan öğrenci grubu (öğrenci evi) yarışmayı kazanmış olacaktır. Yarışmayı kazanan öğrenci evleri barter sponsor tarafından hediyesi verilecektir. Yarışmada kesinlikle bayan ve erkek öğrenci evleri yarışacaktır. Yarışma, öğrencilerin hazırlanmasına espirili bir dille dış ses olarak verilecektir. Yarışmada öğrencilerin giyim tarzına da önem verilecektir. Yarışmacıları tanıtırken İsim, bölüm ve memleketi söylenecektir.

 Yarışamaya katılan öğrenciler grup olarak en az 2 en fazla 3 kişiyle katılmalıdır.

HABER / FOTOĞRAF

Akın MANAV

AdminAdmin