DEVA Partisi Sivas İl Başkanı Serdar İnce “Utandım”
Soylu, Sivas'ta gerçekleştirilen İl Güvenlik Toplantısı'na katıldı
Sivas Bölge Birliği Başkanılığı’na Mesut Dursun seçildi
Vali Ayhan ve Milli Eğitim Müdürü Aslan
Bu haber 09 Eylül 2021, Perşembe 13:24 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aslan, Yerel ve Ulusal Basın Kuruluşlarının Temsilcileri ile tanışma programında bir araya geldi

Sivas Milli Eğitim Müdürü (ME) Ergüven Aslan, yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri ile tanışma programında bir araya geldi.
Aslan, Yerel ve Ulusal Basın Kuruluşlarının Temsilcileri ile tanışma programında bir araya geldi

Sivas Öğretmenevinde düzenlenen programa Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Müdür Yardımcısı Dursun Yıldırım ile Müdürlük Basın ve Halkla İlişkiler Birimi personeli de katıldı.

Bir süre basın mensupları ile sohbet eden Aslan, ilde eğitim-öğretimin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için gereken tüm tedbirlerin alındığını tespit edilen eksikliklerin giderilmesi için gereken çalışmaların yapıldığını belirtti.

Bu süreçte toplumun tüm kesimlerine büyük sorumluluklar düştüğüne vurgu yapan Aslan, "Bizler okullarımızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğitim-öğretime devam edebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizlerin de desteği ile öğretmenlerimiz, okul idarecilerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm paydaşlarımızla bu süreci en iyi şekilde yürütmenin gayreti içerisinde olacağız. Katılımlarınız ve katkılarınız için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı