DEVA Partisi Sivas İl Başkanı Serdar İnce “Utandım”
Soylu, Sivas'ta gerçekleştirilen İl Güvenlik Toplantısı'na katıldı
Sivas Bölge Birliği Başkanılığı’na Mesut Dursun seçildi
Vali Ayhan ve Milli Eğitim Müdürü Aslan
Bu haber 17 Temmuz 2021, Cumartesi 20:14 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kooperatif Başkanı Yıldız Güven Tazeledi

SS. Gardaşlar Karayolu Yük Taşımalığı Kooperatifi olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Ömer Yıldız, güven tazeledi.
Kooperatif Başkanı Yıldız Güven Tazeledi

Gala Düğün Salonunda gerçekleştirilen genel kurulda SS. Gardaşlar Karayolu Yük Taşımalığı Kooperatifi Başkanı Ömer Yıldız, görevde bulunduğu süre içerisinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vererek, kooperatifi daha ileriye taşımak için gayret göstermeye devam edeceklerini ifade etti.  

Yönetim, Denetim Kurulu raporları, bilançolar, gelir ve gider tablosu okunduktan sonra ibra edildi. Genel kurulda yönetim, denetim ve üst kurul delegeleri 3 yıllığına seçildi. Kooperatif başkanı Ömer Yıldız, kendilerine tam destek veren üyelere ve genel kurula katılanlara teşekkür etti.

 

Ömer Yıldız yaptığı paylaşımda, "Bugün yaptığımız olağan genel kurulumuz da katılımlarıyla bizleri onure eden başta üyelerimiz olmak üzere Esnaf odaları birlik Başkanı Sn Beşir Köksal’a Gelecek Partisi Genel merkez yerel yönetimler ve şehircilik Başkan yrd Sn Yurdal Epsileli’ye Cem vakfı başkanı Sn Ünal Karataş’a Esnaf kredi kefalet kooperatifi Başkan adayı Sn Mesut Dursun’a Demirçiler odası başkanı Sn Harun Koç’a Tenekeciler odası başkanı Sn Hamdi Çelik’e terziler odası başkanı Sn Ali kılıç Alibaba Muhtarı Sn Ibrahim Tozkoparan ve İzmir Ege bölgesi SİVAS dernekleri Federasyon başkanı Sn İnan demirkıran beye ilimizin çok kıymetli iş adamlarına bizleri onurlandırdıkları için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı