DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 18 Mart 2018, Pazar 01:01 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÇALIŞANLARI AĞIR YARALI…

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı bünyesinde çalışan Mehmet Ateş ve Kadir Görken ağır yaralı.
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÇALIŞANLARI AĞIR YARALI…

 

Cumhuriyet Üniversitesi lojman nizamiyesinin girişinde yer alan Vakfa ait totem reklamı yenileme görevi verilen vakıf çalışanları Mehmet Ateş ve Kadir Görken ağır yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Cumhuriyet Üniversitesi yönetimi tarafından vakıf çalışanları Mehmet Ateş ve Kadir Görken’e verilen görevi yerine getirirken, totem üzerinde elektrik akımına kapılarak düştü.

Olay sonrası ağır yaralanan Mehmet Ateş ve Kadir Görken Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesine tedavi altına alındıkları öğrenildi.

Spor Programcısı ve sunucusu Mustafa Ateş’ın ağabeyi olan ve ağır yaralanan Mehmet Ateş’in Genel Cerrahi servisinde karaciğerinde büyük bir kanama nedeniyle acil ameliyata alındığı bildirilirken, Kadir Görken’in ise yoğun bakımda müşahede altında.

Cumhuriyet Üniversitesi yönetimi tarafından Mehmet Ateş ve Kadir Görken’e verilen bu görev ile ilgili bir eğitimlerinin, bonservislerine v.b. sahip olmadıkları, ehil olmadıkları birinin su tesisatçısı birinin ise kaynakçı olduğu öğrenildi.

Mehmet Ateş sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “okulumuzun totemini yeniledik ateş” diye de bir paylaşımda bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Egemen Gazetesi

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı