ÜNİVERSİTE BU SEFER YENİ ASYA GAZETESİNİN GÜNDEMİNDE
ÜNİVERSİTE SATILIYORMU ?
TÜCCAR ZİHNİYETİMİ?
ÜNİVERSİTESİ YÖNETİMİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU…
Bu haber 28 Şubat 2016, Pazar 16:22 tarihinde eklendi. 822 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ÜNİVERSİTE YÖNETİCİLERİNİN ve ÖĞRETİM ÜYELERİNİN DİKKATİNE!

Cumhuriyet Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Uğur Tuztaş’ın çiçek mağduru olduğu ortaya çıktı…
ÜNİVERSİTE YÖNETİCİLERİNİN ve ÖĞRETİM ÜYELERİNİN DİKKATİNE!

Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Uğur Tuztaş’ı Sivas merkezde dün açılışı gerçekleşen bir Ticari iştetmeye çiçek göndermeği halde bir büyük çiçeğin anına birileri tarafından gönderildiği ortada çıktı.

Gönderilen çiçek üzerinde Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Uğur Tuztaş’ın adının ve“Yeni İşyeriniz hayırlı olsun” ifadelerine yer verildiği görülürken bu çiçeğin kim veya kimler ve ne maksatla gönderildiği ise merak konusu.

Konunun ihbar yolu ile gazetemize ulaşır ulaşmaz, günün geç saatlerinde derhal muhatap Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Uğur Tuztaşı ile irtibata geçilerek konu aydınlatılmaya çalışılmıştır.

 

Ekteki whatsapp görüşmesinde de anlaşılacağı üzere Yrd.Doç.Dr. Uğur Tuztaşı tarafından herhangi bir çiçeğin gönderilmediği tarafımıza ifade edilmiştir.

Ülkemizin stratejik bir süreçten geçtiği bu dönemde Üniversite Akademik personelleri ve tüm Kamu çalışanları, kopya isimler, sahte sosyal paylaşımlar v.b. oyunlar ile sıkıntı yaşadıkları, art niyetli kişiler tarafından kamu çalışanlarına sıkıntı yaşatmaya çalıştıkları ortadadır. Kimsenin mağdur olmaması ve kimseye fırsat vermemek adına daha dikkatli olması gerektiği Polis ve Mit tarafından bugünlerde yoğun bir şekilde tavsiye ediliyor.

Dekan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Uğur Tuztaşı’nın yasal çerçevede konu hakkında nasıl bir girişimde bulunacağı ise de merakla beklenirken, emniyet güçlerin üniversite camiasını korumak adına konuya müdahil olması bekleniyor.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı