DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 12 Nisan 2013, Cuma 22:32 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CÜ İLAHİYAT FAKÜLTESİ 170 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) İlahiyat Fakültesi ve Gazi Anadolu Lisesi işbirliğinde Kutlu Doğum Haftası nedeniyle kampüs alanı içerisine 170 fidan dikildi.
CÜ İLAHİYAT FAKÜLTESİ 170 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) İlahiyat Fakültesi ve Gazi Anadolu Lisesi işbirliğinde Kutlu Doğum Haftası nedeniyle kampüs alanı içerisine 170 fidan dikildi.

CÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlileri, Gazi Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nuri Günay, Okul Öğretmenleri ve 50 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte toplam 170 adet fidan toprakla buluşturuldu.

Kutlu Doğum Haftası kapsamında kampüs alanı içerisine fidan dikmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Gazi Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nuri Günay, “İnşallah bu ağaç dikimi hayırlara vesile olur. Gelecekte insanların bu ağaçlardan yararlanmasını ümit ediyoruz. Ağaç dikme erdeminin öğrencilerimize aşılanması bakımından bu tür etkinlikleri önemsiyoruz. Bizlerle işbirliği yaparak bu programı düzenleyen Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi’ne teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

CÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cemal Ağırman ise, “Ağaç dikimini görüp hemen geldim. Bizimde bir dikili ağacımız olsun istedim. Ölür gideriz ya da buradan göçer gideriz ancak Sivas’ta bir dikili ağacımız olsun düşüncesiyle geldim. Herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı