İnce’den Erdoğan’a: Bir daha böyle laf ederse onu meydanlarda perişan edeceğim
CHP seçim bildirgesini açıkladı...
ÜNİVERSİTEDE
REKTÖR 17-25 ARALIK SONRASI FETÖ’nün YAĞMUR DERGİSİNDE GÖREV ALMIŞ!
Bu haber 05 Nisan 2013, Cuma 01:22 tarihinde eklendi. 788 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

C.Ü ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KULÜBÜ : 8 NİSAN'DA VİCDANLAR İSYANDA

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileri TGB ve CÜ ADK öncülüğünde Ergenekon tertibinde vatanseverler için okunan mütalaaları protesto etti ve 8 Nisan'da Silivri'ye çağırdı.
C.Ü ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KULÜBÜ : 8 NİSAN'DA VİCDANLAR İSYANDA Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileri TGB ve CÜ ADK öncülüğünde Ergenekon tertibinde vatanseverler için okunan mütalaaları protesto etti ve 8 Nisan'da Silivri'ye çağırdı.

Yaptıkları maket parmaklıklarla ve taşıdıkları yurtseverlerin resimleriyle merkezi kantindeki masalara vurarak hukuksuzluğa isyan eden öğrenciler, "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz", "Yeminler Edildi, Yıkılacak Silivri" sloganlarını attı.Bütün tutuklu yurtseverleri temsilen İlker Başbuğ, Doğu Perinçek, Mustafa Balbay, Fatih Hilmioğlu, Engin Alan ve Tuncay Özkan'ın maket parmaklıklar arkasında fotoğraflarını masaların arasında dolaştıran öğrenciler alkışlarla eylemi sonlandırdı. Eyleme çok sayıda üniversite öğrencisi alkışlarla ve masalara vurarak destek verdi. Öğrenciler adına açıklamayı Sivas TGB başkanı Nuri Kaya yaptı.

HABER / AKIN MANAV

FOTOĞRAF / AYLİN ÇATALTAŞ

 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı