ANADOLU BASINI SİVAS'TA TEK SES…
TGF 100. Yılda Sivas’ta toplanıyor...
CHP İl Başkanı Temel; “Canan direnecek, örgüt direnecek ve biz kazanacağız”
Bu haber 03 Nisan 2013, Çarşamba 20:34 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE ONUR BELGESİ VERİLDİ

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Teknoloji Fakültesi’nde yenilenen kantinin açılışı ve eğitim gören öğrencilerden not ortalaması 3 ve üzerinde olanlara Onur Belgesi takdim töreni yapıldı.
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE ONUR BELGESİ VERİLDİ Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Teknoloji Fakültesi’nde yenilenen kantinin açılışı ve eğitim gören öğrencilerden not ortalaması 3 ve üzerinde olanlara Onur Belgesi takdim töreni yapıldı.

Teknoloji Fakültesi’nde yenilenen katinin açılışı ve öğrencilere Onur Belgesi takdim törenine Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Tatar, CÜ Vakfı Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

CÜ Vakfı tarafından iç tefrişatı ve tabanları yenilenen Kantin’in açılışında konuşan Fakülte Dekanı Prof. Dr. Orhan Tatar, “Oturma grupları, tv ve masalarımızı yenilenmesini sağlayan Rektörümüze ve CÜ Vakfı Genel Sekreterimize teşekkür ediyorum. Biz kendi aramızda yaptığımız toplantılarda öğrencilerimizin sorunlarını konuşurken başarılı öğrencilerimizi göz ardı ettiğimizi düşünüyorum. Dekanlık yaptığım diğer görev yerlerinde de bu uygulama ile öğrencilerimizi motive etmeye çalışıyordum. Burada da bunu devam ettirmek istedim” dedi.
CÜ Vakfı Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk ise diğer okul kantinlerinde de yenileme çalışmalarına başlanacağını belirterek, “Rektörümüzün talimatları doğrultusunda öğrencilerimizin daha nezih bir ortamda bulunmasını sağlayacağız” dedi.
Öğrencilerin başarılarını kendi başarıları olarak gördüklerini dile getiren Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, “Sizlerin başarıları bizleri motive ediyor. İlerleyen yıllarda bu sayının daha da artmasını umuyorum. Başarılı öğrencilere yönelik hazırlanan bu uygulama benim içinde bir ilk olma özelliği taşıyor. Göreve geldiğimden beri ilk kez böyle bir organizasyona katılıyorum. Sizlere başarılar diliyorum” dedi.
Daha sonra not ortalaması 3-3,49 arasında olan 11 öğrenciye Onur Belgesi takdim edilirken, not ortalaması 3,50’nin üzerinde olan Yüksek Onur Öğrencisi Rüştü Sakarya’ya belgesini Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık’ın elinden aldı.
Programda onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilere belgelerini ve hediyelerini Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Tatar, CÜ Vakfı Genel Sekreteri Ertan Buyruk ve fakülte hocaları tarafından takdim edildi.

 

 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı