DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 03 Nisan 2013, Çarşamba 20:27 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

‘ÇOÇUKLARIMIZI VE GENÇLERİ KÜFÜRLÜ VE ARGOLU KONUŞMALARDAN KORUYALIM PROJESİ’ KAPANIŞ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Sivas Valiliği, Sivas Belediyesi, Dr. Ahmet Köksal Sosyal Hizmet Vakfı, Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sultan Murat Koleji tarafından desteklenen ‘Çocuklarımızı ve Gençleri Küfürlü ve Argolu Konuşmalardan Koruyalım Projesi’ kapanış programı gerçekleştirildi.
‘ÇOÇUKLARIMIZI VE GENÇLERİ KÜFÜRLÜ VE ARGOLU KONUŞMALARDAN KORUYALIM PROJESİ’ KAPANIŞ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ  

Sivas Valiliği, Sivas Belediyesi, Dr. Ahmet Köksal Sosyal Hizmet Vakfı, Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sultan Murat Koleji tarafından desteklenen ‘Çocuklarımızı ve Gençleri Küfürlü ve Argolu Konuşmalardan Koruyalım Projesi’ kapanış programı gerçekleştirildi. Sultan Murat Koleji Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa Vali Vekili Necmi AKMAN, Vali Zübeyir KEMELEK’in Eşi Zehra KEMELEK, Belediye Başkanı Doğan ÜRGÜP, İl Emniyet Müdürü Selçuk KIZILAY’ın Eşi Reyhan KIZILAY, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer YILDIRIM, protokol üyeleri, basın mensupları, çok sayıda çocuk ve vatandaşlar katıldı.

Projenin amacının dilimizi korumak ve çocuklarımızı, gençlerimizi küfürden, argodan ve kötü üsluptan uzaklaşmasını sağlamak olduğunu ifade eden Vali Vekili Necmi AKMAN programda yaptığı konuşmada: “Küfür kelime kökü itibariyle Arapça’dan gelir. Genel anlamda gerçeği örten, gizleyen, güzellikleri inkar eden anlamını taşır. Her yönüyle olumsuz anlam yüklenir. Bizi millet yapan asıl unsurlardan biri de dil olduğuna göre dilin güzelliklerini kapatan küfürden ve birbirimizi anlamamızı zorlaştıran argodan uzak durmalıyız. Bu nedenle projeye katkıda bulunan kurumlara ve kişilere teşekkür ediyorum.” dedi.

Programda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer YILDIRIM ve Sultan Murat Koleji Müdürü Ahmet KORKMAZ proje ile ilgili olarak bir konuşma yaptılar. Program, slayt eşliğinde projenin anlatılması ve çeşitli ikramlarla son buldu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : valilik kemelek
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı