CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNE FETÖ OPERASYONU
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ AFİLİASYONA TABİİ OLUYOR
Bu haber 02 Nisan 2013, Salı 21:34 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'BİR TENOR ARANIYOR' ADLI MÜZİKAL SİVAS'TA SAHNELENDİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sanatçıları tarafından, 2010-2011 sanat sezonundan beri Doğan ÇELİK'in rejisiyle sahnelenen ve daha önce tam 16 dilde ve 25 ülkede sahnelenen Ken LUDWIG'in bol ödüllü eseri 'Bir Tenor Aranıyor' adlı müzikal komedi, ilimizde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
'BİR TENOR ARANIYOR' ADLI MÜZİKAL SİVAS'TA SAHNELENDİ Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sanatçıları tarafından, 2010-2011 sanat sezonundan beri Doğan ÇELİK'in rejisiyle sahnelenen ve daha önce tam 16 dilde ve 25 ülkede sahnelenen Ken LUDWIG'in bol ödüllü eseri 'Bir Tenor Aranıyor' adlı müzikal komedi, ilimizde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
 

Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunu Vali Zübeyir KEMELEK'in yanı sıra; eşi Zehra  KEMELEK, Garnizon ve 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa İLTER ve eşi Nilüfer İLTER,  protokol üyeleri, basın mensupları ve çok sayıda sanatsever izledi.
 

Müzikalin sonunda, oyunun hazırlanmasında ve sahnelenmesinde emeği geçenleri kutlayan ve onlara çiçek takdim eden Vali KEMELEK, oyunun ardından yaptığı konuşmada; Oyunun güzel bir çalışmanın ürünü olduğunu belirterek, emeği geçen herkesi kutluyorum, dedi.
 

Dünyanın en çok sahnelenen müzikal komedilerinden biri olan 'Bir Tenor Aranıyor' müzikali, Sivaslı sanatseverlerden de tam puan aldı ve dakikalarca ayakta alkışlandı.
Oyun, Vali Zübeyir KEMELEK’in oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sona erdi.

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : valilik kemelek
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı