CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
DEMİRKAYA, YENİÇAĞ GAZETESİ SİVAS TEMSİLCİSİ OLARAK ATANDI…
Bu haber 01 Nisan 2013, Pazartesi 22:18 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

VI. TIP ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi tarafından “VI.Tıp Çalıştayı Tıp Eğitiminde Kariyer Planlaması” adlı panel düzenlendi.
VI. TIP ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ  

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi tarafından “VI.Tıp Çalıştayı Tıp Eğitiminde  Kariyer Planlaması” adlı panel düzenlendi.

Kültür Merkezi’nde düzenlenen panele CÜ Rektör Yardımcısı Prof.  Dr. Okay Bulut, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gökhan Köylüoğlu, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hilmi Ataseven, öğretim üyeleri ile çeşitli üniversitelerden gelen tıp fakültesi öğrencileri katıldı.

Panel öncesi konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Okay Bulut, çalıştayın düzenlenmesinde  emeği geçenlere teşekkür ederek “Sivas dışından gelen öğrencileri ağırlamaktan dolayı  mutlu  olduğumu söylemek istiyorum. Paneli sadece izleyenlerin değil, sunumu  hazırlayanların da  zevk duyacağı bir çalıştay olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Dekan Prof. Dr. Köylüoğlu ise CÜ Tıp Fakültesi hakkında bilgi vererek, Cumhuriyet  Üniversitesi kampüsünün büyük bir alana sahip olduğunu söyledi. Dekan Prof. Dr. Köylüoğlu, “Temel amacımız ülkenin sağlık sorunlarını ve ihtiyaçlarını bilen bunlara duyarlı olan ve bu sorunların üstesinden gelebilecek donanıma sahip mesleğinin her alanında gerekli düzeyde yetkin, dünya standartlarında yeteneklere  sahip, insanlara hizmet etmeyi seven sağlık kuruluşlarında hekimlik veya liderlik yapabilecek, çalışkan, ülkesini seven hekimler yetiştirmeyi istiyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından CÜ Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölüm Başkanı Yrd.Doç. Dr. Tuncay Dilci ise “Kişisel Gelişim” konusunda öğrencilere sunum yaptı.

 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı