DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 29 Mart 2013, Cuma 23:51 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

UNİ AKADEMİ ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ'NE ISO 9001 BELGESİ

British Certifications tarafından Üniversitemize Uni Akademi Enstitüsü tarafından ISO 9001 - 2008 belgesi verildi.
UNİ AKADEMİ ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ'NE ISO 9001 BELGESİ  

British  Certifications tarafından  Üniversitemize  Uni Akademi Enstitüsü tarafından ISO 9001 - 2008  belgesi verildi.

Belge takdim töreni  için Üniversitemize gelen Uni Akademi Enstitüsü Başdenetçi Ali İlseven Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Prof. Dr. Faruk Kocacık'la görüşerek  belge hakkında bilgi verdi.

İlseven "Cumhuriyet Üniversitesi ile yapılan işbirliği neticesinde ISO 9001 - 2008 kalite yönetim Sistemleri temel eğitimleri ve belgelendirme çalışmasına başlanıldı. İlk adıma başlanırken bu bir süreçtir. Bu süreç ileriki aşamalarımızda ise uygulama kolaylıkları ve dokümantasyon eğitimleriyle birlikte sürecektir. Ve bu süre içerisinde ise tüm birimlerin oto kontrol sitemlerini ve denetleyebilir sistemlerini uygulanırlığı sağlanacaktır. Ve bununla ilgili sayın Rektörümüzün vermiş olduğu bu imkanlardan dolayı ve üniversiteye kazandırmış olduğu kalite sistem anlayışından dolayı çok teşekkür ediyorum hayırlı uğurlu olsun"  şeklinde konuştu.

Rektör Prof. Dr. Kocacık ise "Üniversitelerin temel görevleri eğitim, öğretim, araştırma ve uygulama ve üretimdir. Ama bunların ortak paydasının kalite olduğunu hepimiz biliyoruz. Göreve başladığımızda da bunu açıkça belirtmiştik. Ortak payda olan kalitenin sağlanması içinde bu şekilde eğitim öğretim hizmetlerinin kurumsallaşması ve diğer kurumlarla da iş birliği içinde gerçekleşmesi için bu sertifikanın bize büyük bir motivasyon sağlayacağına inanıyoruz. Ve bu işbirliğini sağlayan değerli yöneticilere teşekkür ediyorum. dedi.

IS0 9001 - 2008 Kalite Yönetim Belgesi'ne üniversitemiz herhangi bir ücret ödemeden sahip oldu. Günümüzde kurumsallaşmanın önemli araçlarından biri haline gelen bu belge sistemi, üniversitemizin kurumsallaşması ve işlemlerin daha hızlı, etkin ve verimli yürümesi açısından büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Konuşmaların ardından Uni Akademi Enstitüsü Başdenetçi Ali İlseven CÜ Rektörü Prof. Dr. Kocacık'a IS0 9001 - 2008 belgesini takdim etti.

 

 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı