DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 28 Mart 2013, Perşembe 20:50 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HAYAT AĞACI DERNEĞİ'NIN KATKILARIYLA TİYATRO İZLEDİLER

Hayat Ağacı Derneği, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde hayatında hiç tiyatroya gitmemiş olan çocukları tiyatro ile tanıştırdı.
HAYAT AĞACI DERNEĞİ'NIN KATKILARIYLA TİYATRO İZLEDİLER  

Hayat Ağacı Derneği, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde hayatında hiç tiyatroya gitmemiş olan çocukları tiyatro ile tanıştırdı.
Hayat Ağacı Derneği ve Sivas Devlet Tiyatrosu işbirliğiyle 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde ilk kez tiyatroya giden çocuklar, “Özgürlüğe Kaçış” adlı çocuk oyununu izlediler.
Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen çocuk oyunu, hayatında hiç tiyatroya gitmemiş çocuklar için farklı bir etkinlik oldu. Yaklaşık 500 çocuk, devlet tiyatrosu sanatçılarının gösterisini beğeniyle izledi.
 
“Özgürlüğe Kaçış” adlı oyunu bir süre çocuklarla beraber izleyen Belediye Başkanı Doğan Ürgüp,Sivas Devlet Tiyatrosu sanatçılarının 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nü kutladı.
Başkan Ürgüp, Hayat Ağacı Derneği’nin, özellikle hayatında hiç tiyatroya gitmemiş çocuklara yönelik organize ettiği programa, salonun büyük bir kısmını tahsis ederek katkı sağlayan Sivas Devlet Tiyatrosu’na teşekkür etti.
 
Çocuk oyunu sahneleyen tiyatro sanatçıları ise, Hayat Ağacı Derneği’nin organize ettiği etkinlikte çocuklarla bir arada olmaktan dolayı memnuniyetlerini belirttiler.
Sivas Devlet Tiyatrosu Müdür Yardımcısı Hasan Gültepe de, Hayat Ağacı Derneği işbirliğinde düzenledikleri organize ile yaklaşık 500 çocuğun tiyatro izlediğini söyledi.
 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı