Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 24 Mart 2013, Pazar 02:25 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DOĞAN ÜRGÜP'TEN KAMYONCULAR GARAJI ESNAFINA ZİYARET

Belediye Başkanı Doğan Ürgüp esnaf ziyaretleri kapsamında Sivas Kamyoncular Garajı esnafını ziyaret etti.
DOĞAN ÜRGÜP'TEN KAMYONCULAR GARAJI ESNAFINA ZİYARET  

Belediye Başkanı Doğan Ürgüp esnaf ziyaretleri kapsamında Sivas Kamyoncular Garajı esnafını ziyaret etti.
Başkan Ürgüp’ü oldukça samimi bir ortamda ağırlayan esnaflar bir yandan sıkıntılarını ve taleplerini iletirken bir yandan da bölgeye yapılan hizmetlerden ötürü Başkana teşekkürlerini sundular.
Kamyoncular Garajındaki işyerlerini tek tek gezen Başkan Ürgüp, kendisine iletilen sorunlarla ilgili notlar aldı, ilgili birim müdürlerini arayarak talimatlar verdi.
 
ÜRGÜP: “SORUNLARI TEKER TEKER ÇÖZÜYORUZ” 
Kamyoncular Garajının güvenlik ve aydınlatma ile ilgili problemleri olduğuna vurgu yapan Ürgüp “Esnaf kardeşlerimizle ortak bir çalışma içerisine girerek tespit ettiğimiz sorunları da çözeceğiz” dedi.
“Bakın işte aranızdayım. Bütün mesaim bu şekilde geçiyor. Makamda oturarak sorun çözmeye uğraşan bir belediye başkanı değilim ben. Sürekli sahadayım ve sürekli sizlerin arasındayım” şeklinde konuşan Başkan Ürgüp, “Sivas 4 yıl öncesine göre aynı Sivas değil. Allah’ın izni ve yardımıyla yaptıklarımızı tek tek hizmetinize sunuyoruz” dedi.
 
“BAŞKANIMIZA MİNNETTARIZ”  
İşyerlerinde ilk kez bir belediye başkanını ağırladıklarını ifade eden esnaflar ise “Her seçim öncesi başkan adaylarının tamamı vaatlerde bulunur ancak seçim geçtikten sonra bu vaatler unutulurdu. Siz seçim vaadiniz olmamasına rağmen Kamyoncular Garajını asfaltladınız ve bizi kışın çamurdan, yazın tozdan kurtardınız. Sizin sayenizde Kamyoncular Garajı tarihinde ilk kez asfaltla tanıştı” diyerek Başkan Ürgüp’e teşekkürlerini sundular.
 
BAHAR TEMİZLİĞİ YAPILDI 
Şehrimizde nakliye işiyle uğraşan esnafların bir arada bulunduğu Kamyoncular Garajındaki temizlik faaliyetlerini yeterli bulmayan Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, ziyaretinin hemen ardından belediye ekiplerini harekete geçirdi. Sivas Belediyesi temizlik ekipleri bu sabah bölgeye giderek kapsamlı bir temizlik gerçekleştirdiler.
 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı