DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 21 Mart 2013, Perşembe 19:23 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

100. HASTA HAKLARI KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTRİLDİ

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği tarafından 100. Hasta Hakları Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
100. HASTA HAKLARI KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTRİLDİ  

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ)  Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği tarafından 100.  Hasta Hakları Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Hastane Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ferhan Candan, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Hakan Alagözlü, Doç. Dr. Ekber Şahin, Doç. Dr. Hayati Öztürk, Hastane Başmüdür Rahmiye Gültekin ile hastane yöneticileri katıldı.

Toplantıda Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Alagözlü, hasta hakları kurulu üyeleri  konusunda ve komisyonun çalışma şekli ile başvuru aşamaları konusunda detaylı bilgi verdi.

Hasta Hakları Biriminin hazırladığı istatistiklerden de bahseden Prof. Dr. Alagözlü, ilk altı ay ile ikinci altı ay arasında ki hasta hakları memnuniyeti, öneri ve şikâyetleri hastaların eğitim durumu ve genel durumunu gösteren istatistiksel sunumunu gerçekleştirdi.

Hasta şikayetlerinin son 6 ayda giderek azaldığını ifade eden Prof. Dr. Alagözlü hastalara CÜ Hastanesi sosyal komitesi çerçevesinde çeşitli sosyal aktiviteler sunduklarını ifade ederek, verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Başhekim Prof. Dr. Ferhan Candan başta olmak üzere tüm yönetim ve sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Rektör Prof. Dr. Kocacık, hastaların hastaneden beklentilerinin yüksek olduğuna dikkat çekerek, sağlık çalışanlarının bu manada gösterdikleri özverili çalışmalarından ötürü tebrik etti.

 

 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı