DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 20 Mart 2013, Çarşamba 20:08 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖLOVA İLÇE HEYETİ'NDEN FARUK KOCACIK'A ZİYARET

Gölova İlçe Heyeti Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz’ı ziyaret etti.
GÖLOVA İLÇE HEYETİ'NDEN FARUK KOCACIK'A ZİYARET Gölova İlçe Heyeti Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyarete İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Fidan, Sivas İl Genel Meclisi Başkanı Sedat Özata, İlçe Belediye Başkanı İbrahim Yenidünya, il genel meclis üyeleri ile İstanbul’dan gelen iş adamları ve yöneticiler katıldı.

Heyet adına konuşan Kaymakam Fidan ve Belediye Başkanı Yenidünya, Cumhuriyet Üniversitesi’nin kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, Gölova İlçesine Meslek Yüksek Okulu açılması konusunda  Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık’tan talepte bulundular.

Rektör Prof. Dr. Kocacık ise Gölova ilçe heyeti ve halkının kendilerine gösterdikleri yakın ve sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederek Cumhuriyet Üniversitesi’nin altyapısı müsait olan ilçelere meslek yüksek okulu açmak istediklerini ifade ederek, “Gölova ilçemiz konumu gereği önemli bir yerde bulunmaktadır. Meslek yüksek okulunun açılması hususunda ilgili kurumlarla gerekli çalışma ve incelemeleri yapacağız” dedi.

 

 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı