Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 20 Mart 2013, Çarşamba 20:06 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FARUK KOCACIK YAŞLILAR HAFTASI PROGRAMINA KATILDI

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Yaşlılar Haftası nedeniyle İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi’nde düzenlenen programa katıldı.
FARUK KOCACIK YAŞLILAR HAFTASI PROGRAMINA KATILDI Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Yaşlılar Haftası nedeniyle İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi’nde düzenlenen programa katıldı.

Sivas Valiliği tarafından düzenlenen Yaşlılar Haftası programına Sivas Valisi Zübeyir Kemelek, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık ve il protokolü katıldı.

Programda il protokolünün, yaşlılarla bire bir ilgilenmesinin ardından Yaşlılar Haftası programı çerçevesinde hazırlanan yaş pasta kesildi.

Huzurevi sakinleri tarafından şiir ve şarkıların okunduğu programda, bir huzurevi sakini Vali Zübeyir Kemelek, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık ve İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Ali Taş’a tespih hediye etti.

Buradaki programın ardından il protokolü huzurevi yakınında bulunan ve yaşlılar için tahsis edilen Yaşlı Evi’ni ziyaret etti.

 

 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı