CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNE FETÖ OPERASYONU
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ AFİLİASYONA TABİİ OLUYOR
Bu haber 12 Mart 2013, Salı 23:05 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FARUK KOCACIK 'ZASİAD' GECESİNE KATILDI

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Sivas Zaralı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ZASİAD) tarafından düzenlenen “2. ZASİAD Altın Yılı” gecesine katıldı.
FARUK KOCACIK 'ZASİAD' GECESİNE KATILDI  

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Sivas Zaralı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ZASİAD) tarafından düzenlenen “2. ZASİAD Altın Yılı” gecesine katıldı. 

İstanbul’da düzenlenen geceye Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Sivas Milletvekilleri Nursuna Memecan, Ali Turan, Malik Ejder Özdemir, İstanbul Milletvekilleri Hamza Çebi, Osman Poyraz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Habib Soluk, Sivas Valisi Zübeyir Kemelek, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, CÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz ile Sivaslı bürokratlar, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecede konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, geceyi hazırlayanlara teşekkür ederek, “Cumhuriyet Üniversitesi ile ZASİAD arasındaki işbirliği ve dayanışma giderek gelişiyor. Bu kapsamda her türlü sorunların aşılacağı inancındayız. İşbirliği yeni projeleri de gündeme getirecektir. Programı düzenleyen ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı