ANADOLU BASINI SİVAS'TA TEK SES…
TGF 100. Yılda Sivas’ta toplanıyor...
CHP İl Başkanı Temel; “Canan direnecek, örgüt direnecek ve biz kazanacağız”
Bu haber 11 Mart 2013, Pazartesi 19:01 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ÜRGÜP : TEŞEKKÜRLER SİVAS! BİRLİKTE DAHA BÜYÜK İŞLER BAŞARACAĞIZ

Türkiye'nin en önemli kamuoyu araştırma şirketlerinden birisi olan ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi'nin en başarılı belediye başkanları araştırmasıyla da Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ün başarıları tescil edildi.
ÜRGÜP : TEŞEKKÜRLER SİVAS! BİRLİKTE DAHA BÜYÜK İŞLER BAŞARACAĞIZ Türkiye'nin en önemli kamuoyu araştırma şirketlerinden birisi olan ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi'nin en başarılı belediye başkanları araştırmasıyla da Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ün başarıları tescil edildi.

BAŞARI SIRALAMASI YİNE YÜKSELDİ

Türkiye’nin en başarılı büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlarını araştıran ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi 2012 yılı son anket sonuçlarını kamuoyuna duyurdu. Türkiye genelinde iki ayrı kategori de toplam 31 ilin değerlendirmeye alındığı araştırma sonucuna göre Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün başarı sıralaması giderek yükseliyor.

Her 6 ayda bir yapılan araştırmanın ilkinde 14’üncü sırada yer alan Başkan Ürgüp, 6 ay önceki ankette 12’inci sıraya yükselmişti. Bugün açıklanan sonuçlarla başarı sırasını bir basamak daha artıran Ürgüp, en başarılı 11. belediye başkanı oldu.

ÜRGÜP BU KEZ 11. SIRADA YER ALDI

Araştırma sonuçlarına göre Sivaslı seçmenin yüzde 42.5’i Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ü başarılı buluyor. Seçmenin yüzde 12.6’sı ise Başkan Ürgüp’ü kısmen başarılı bulduğunu belirtiyor.

Araştırmanın ilk sırasında yüzde 57.9’luk başarı performansıyla Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ın yer aldığı araştırmada Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ü başarılı ve kısmen başarılı bulanların oranı yüzde 55.1’e ulaşıyor. Geçen araştırmanın birincisi Şanlıurfa Belediye Başkanı Eşref Fakıbaba’nın 3’üncü sırada kendine yer bulabildiği çalışma yerel yönetim seçimlerine 1 yıl kalmış olması açısından da önem taşıyor.

ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezinin benzer anketlerinin yerel yönetim seçimlerine kadar devam edeceği duyuruldu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı