İnce’den Erdoğan’a: Bir daha böyle laf ederse onu meydanlarda perişan edeceğim
CHP seçim bildirgesini açıkladı...
ÜNİVERSİTEDE
REKTÖR 17-25 ARALIK SONRASI FETÖ’nün YAĞMUR DERGİSİNDE GÖREV ALMIŞ!
Bu haber 06 Mart 2013, Çarşamba 22:24 tarihinde eklendi. 437 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MASKELİ ÇİÇEKLER DERNEĞİ'NDEN FARUK KOCACIK'A ZİYARET

Sivas Maskeli Çiçekler Lösemili Çocuklar ve Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti.
MASKELİ ÇİÇEKLER DERNEĞİ'NDEN FARUK KOCACIK'A ZİYARET Sivas Maskeli Çiçekler Lösemili Çocuklar ve Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Dernek Başkanı Mehmet Söyler ve Başkan Yardımcısı Ahmet Dağüstü, Dernek çalışmaları hakkında Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık'a bilgi verdi. 
Başkan Yardımcısı Dağüstü, dernek olarak yapmayı planladıkları çalışmalardan bahsederek Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören lösemili çocuklarla ilgili bazı taleplerini dile getirdi.
Rektör Prof. Dr. Kocacık ise derneğin çalışmalarında başlarılar dileyerek "Tedavilere katkı sağlayabilmemiz açısından ne problem varsa bunları bilmek isteriz ve gerekli yerlerle paylaşarak tedbirleri alırız. Nasıl yardımcı olmamız konusunda ve sorunların neler olduğuna dair somut öneriler getirseniz bizde size her konuda yardımcı oluruz." dedi.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı