Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 06 Mart 2013, Çarşamba 22:01 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HANIMLAR KÜLTÜR MERKEZİ'NDEN 8 MART ETKİNLİKLERİ

Sivas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Hanımlar Kültür Merkezi’nde kurs gören hanımların 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel olarak hazırladıkları sergi ve kursiyerlerin sertifika töreni 8 Mart Cuma günü saat 13.30'da Müftü Yardımcısı Orhan Keskin'in kadınlar konulu seminerinin ardından gerçekleştirilecek.
HANIMLAR KÜLTÜR MERKEZİ'NDEN 8 MART ETKİNLİKLERİ Sivas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Hanımlar Kültür Merkezi’nde kurs gören hanımların 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel olarak hazırladıkları sergi ve kursiyerlerin sertifika töreni 8 Mart Cuma günü saat 13.30'da Müftü Yardımcısı Orhan Keskin'in kadınlar konulu seminerinin ardından gerçekleştirilecek.

 

Düzenlenecek program hakkında açıklama yapan Hanımlar Kültür Merkezi Sorumlusu Mesude Eken, “Sivas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Hanımlar Kültür Merkezi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde bir dizi program hazırlandı. Bu programlar çerçevesinde Hanımlar Kültür Merkezi ve Yenişehir şubesi kursiyerlerinin kurslarda yapmış oldukları ürünlerden oluşan bir yarışma düzenlendi” dedi.

12 dalda en güzel çalışmaların sergilendiği yarışmanın seçmelerini, Hanımlar Kültür Merkezi ve Yenişehir şubesi öğretmenlerinden oluşan jüri üyeleri tarafından 5 Mart Salı günü 13:30 da gerçekleştirdik diyen Eken, “Resim, Ahşap Boyama, Seramik Çiçek, Takı, Giyim, Kuaförlük, Şiş Örücülüğü, Mefruşat, Geleneksel Türk Sanatları, Oyalar, El Nakışı ve Kompozisyon dallarında 105 eserin yer aldığı yarışmanın ödül töreni, 8 Mart Cuma günü 13:30 da Müftü Yardımcısı Sayın Orhan Keskin tarafından Hanımlar Kültür Merkezi’nde verilecek olan Kadın konulu seminerin ardından gerçekleştireceklerini belirtti.

Sivas Halk Eğitim Merkezi öğretmeni Mehmet Ali Düzün ise, “Belediyemizle işbirliği içerisinde ders veriyoruz bu sene Hanımlar Haftası programlarımızın 3'cüsünü düzenliyoruz” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı