Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 05 Mart 2013, Salı 12:30 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MÜSİAD'TAN SİVAS BELEDİYE BAŞKANI DOĞAN ÜRGÜP'E ZİYARET

Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneğinin geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulu sonrasında başkan seçilen Mustafa Coşkun ve dernek yönetimi Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.
MÜSİAD'TAN SİVAS BELEDİYE BAŞKANI DOĞAN ÜRGÜP'E ZİYARET Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneğinin geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulu sonrasında başkan seçilen Mustafa Coşkun ve dernek yönetimi Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Başkanı Çoşkun, göreve geldikten sonra tanışmak amaçlı ziyarette bulunduklarını belirterek “Şehrimiz büyük ve kadim bir şehir böylesine önemli bir şehirde görev almanın gerek sizlere gerekse bizim gibi sivil toplum örgütlerine yüklediği önemli görevler var. Daha önce şehirle ilgili konularda yaptığımız ve ilimize faydası olabilecek çalışmaları sizlere beyan ettik bundan sonrada bu tür faaliyetlerimiz olacaktır” dedi.

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MÜSİAD ilimizde yeni faaliyete geçti sayılır. Türkiye genelinde etkili iş adamları derneklerinden birisidir. Ankara'da bulunduğum süreçte bizim firmamızda MÜSİAD üyesiydi diyerek şehirle ve iş adamlarıyla ilgili gelebilecek her türlü öneriye açık olduklarını kaydetti.

Daha sonra ziyarette MÜSİAD Başkanı Mustafa Coşkun dernek tarafından hazırlanmış Türkiye genelinde hazırlanmış araştırma raporlarını Başkan Ürgüp'e sundu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı