Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 04 Mart 2013, Pazartesi 19:58 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KESK TUTUKLU ÜYELERİN SERBEST BIRAKILMASI İÇİN EYLEM YAPTI

KESK, baskılar bizi yıldırımaz pankartı ile Hükümet meydanında yaptığı eylemde tutuklu arkadaşlarının serbest bırakılmasını istedi.
KESK TUTUKLU ÜYELERİN SERBEST BIRAKILMASI İÇİN EYLEM YAPTI KESK, baskılar bizi yıldırımaz pankartı ile Hükümet meydanında yaptığı eylemde tutuklu arkadaşlarının serbest bırakılmasını istedi.
KESK Dönem Sözcüsü ve Eğitim-Sen Şube Başkanı Feyzullah Süner, yaptığı konuşmada, sendikalarına yönelik baskıların sürekli arttığını, Türkiye’nin dört bir yanında üye ve yöneticilerinin keyfi gözaltı ve tutuklamalarla kuşatılmaya çalışıldığını ileri sürdü.
Süner, son bir yıldır ardı ardına operasyonlar sonucunda 23 kadın ve 95 erkek yönetici ve üyenin, sendikal faaliyetler gerekçe gösterilerek tutuklanıp demir parmaklıklar ardına konulduğunu kaydederek “ KESK olarak ne zaman haklarımızı, özgürlüklerimizi yok sayan düzenlemelere, saldırılara karşı emek ve demokrasi mücadelemizi yükseltsek karşımızda korku imparatorluğunun mimarı AKP’yi buluyoruz.Tüm demokratik muhalefete, üye ve yöneticilerimize yönelik yıldırma ve sindirme uygulamalarına son verilmesini, tutuklanan arkadaşlarımızın serbest bırakılmasını istiyoruz” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : Kesk
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı