DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 01 Mart 2013, Cuma 13:16 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAŞARIDAN MEMNUNUZ

4 Eylül Belediyespor kulübü karate takımı okullar arası karate müsabakalarında 14’ü altın madalya, 11’i gümüş madalya ve 10 sporcumuzda bronz madalya alarak takım halinde il birincisi oldu
BAŞARIDAN MEMNUNUZ 4 Eylül Belediyespor kulübü karate takımı okullar arası karate müsabakalarında 14’ü altın madalya, 11’i gümüş madalya ve 10 sporcumuzda bronz madalya alarak takım halinde il birincisi oldu.

Küçükler ve Yıldızlar kategorisinde 25 Şubat 2013 tarihinde ilimizde yapılan müsabakalarda 4 Eylül Belediyespor karate takımı kazandığı 14 altın, 11 gümüş ve 10 bronz madalya kazandı.

Belediyespor takımı 5-7 Nisan tarihlerinde Konya’da düzenlenecek olan Okullararası Küçükler Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına katılacaklar. Gençlerde birinci olan sporcularımız ise 11-13 Mayıs 2013 tarihlerinde Samsun’da düzenlenecek olan turnuvada boy gösterecekler.

4 Eylül Belediyespor Kulübü Karate Antrenörü Oğuz Ökten yaptığı açıklama da, “Takım olarak müsabakalarda sporcularımızın göstermiş olduğu başarıdan çok memnunuz, ilimizi katılacağımız turnuvalarda en iyi şekilde temsil edeceğiz, sporcularımıza bundan sonra katılacakları müsabakalarda başarılar diliyoruz” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı