CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
DEMİRKAYA, YENİÇAĞ GAZETESİ SİVAS TEMSİLCİSİ OLARAK ATANDI…
Bu haber 28 Şubat 2013, Perşembe 22:58 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAKAN YARDIMCISI YUSUF TEKİN KONFERANSA KATILDI

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Cumhuriyet Üniversitesi’nde (CÜ) düzenlenen “28 Şubat Süreci ve Sonrası” adlı konferansa katıldı.
BAKAN YARDIMCISI YUSUF TEKİN KONFERANSA KATILDI  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Cumhuriyet Üniversitesi’nde (CÜ) düzenlenen “28 Şubat Süreci ve Sonrası” adlı konferansa katıldı.
CÜ Öğrenci Konseyi ve CÜ Gençlik Merkezi Kulübü (CÜGEM) tarafından Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansta Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu ve Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin’in konuşmacı olarak katıldı.

Öğrenci Konsey Başkanı Zübeyir Ömer Karakaya'nın yaptığı açılış konuşmasının ardından Bakan Yardımcısı Tekin ve diğer katılımcıların özgeçmişleri okunarak, yöneticiliğini CÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz’ın yaptığı “28 Şubat Süreci ve Sonrası” adlı konferansa geçildi. 
Konferansa konuşmacı olarak katılan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu ve Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, 28 Şubat Süreci’ni ve o dönem yaşananları salonda bulunanlara aktardı.
Soru-cevap kısmının ardından CÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu ve Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin’e tablo hediye etti.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı