Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 28 Şubat 2013, Perşembe 22:43 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİVAS BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİME DESTEK

Gazi Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Müdürü Şemsettin Sungur okul öğrencileri ve Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Yusuf Cerit Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.
SİVAS BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİME DESTEK Gazi Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Müdürü Şemsettin Sungur okul öğrencileri ve Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Yusuf Cerit Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.

Yarının geleceği olan çocukların hem bedenen hem ruhen daha iyi şartlarda hayata hazırlanmasını hedefleyen Sivas Belediyesi birçok mahallede toplam 28 tane halı saha yaptı.

Yarının büyükleri çocuklar için yapılan halı sahalardan biri de Yeşilyurt Mahallesi’nde bulunan Gazi Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okul bahçesine yapıldı.

Yapılan spor alanlarının mahallede bulunan çocukların ve Gazi Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin gelişimine büyük katkı sağladığını belirten Okul Müdürü Şemsettin Sungur, “Sizin girişimlerinizle okulumuza bir halı saha yapıldı. Çocuklarımız bir oyun alanına kavuştu. Temiz, nezih bir ortamda çocuklarımıza daha iyi eğitim vermeyi sağladık, bu sebeple hem okulumuz hem mahallemiz adına sizlere teşekkür etmek istedik” dedi.

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek her yıl 10-15 okula destek vermeye çalışıyoruz. “Marifet iltifata tabidir” derler bu doğrudur bize de böylelikle moral veriyorsunuz ifadesini kullandı.

Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Yusuf Cedit ise “Alt yapı eksiğimiz kalmadı, kaldırımlar yapıldı, doğalgaz geldi, asfaltlarımız yapıldı, mahallemizdeki en büyük sorun yapılaşmaydı imar sorunuydu bunu da çözdünüz. Yaptığınız hizmetlerden dolayı mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Gazi Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu öğrencileri de yapılan spor alanları için Başkan Ürgüp'e teşekkür etti.

Başkan Ürgüp'te “Yapılan çalışmalar yarınımızın teminatı olan sizler içindir, sağlıklı yaşam alanlarında daha rahat hareket etmeniz için bu çalışmaları yapıyoruz. Yapılan çalışmalar sizlere de hayırlı olsun” dedi. Daha sonra Okul Müdürü Şemsettin Sungur Başkan Ürgüp'e teşekkür plaketi takdim etti. 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı