CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNE FETÖ OPERASYONU
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ AFİLİASYONA TABİİ OLUYOR
Bu haber 27 Şubat 2013, Çarşamba 20:38 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİVAS BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BAHAR TEMİZLİĞİNE BAŞLADI

Kış mevsiminin bitmesinin ardından Sivas Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bahar hazırlıklarına başladı.
SİVAS BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BAHAR TEMİZLİĞİNE BAŞLADI Kış mevsiminin bitmesinin ardından Sivas Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bahar hazırlıklarına başladı.

Şehrin tamamında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp 4 Eylül sanayi sitesinde temizlik yapan işçilere moral verdi.

4 Eylül Sanayi sitesinde esnaflarla da bir araya gelen Başkan Ürgüp, esnafla 4 Eylül Sanayi Sitesi ve Turkuaz Projesi hakkında bir süre sohbet etti. Turkuaz projesini desteklediklerini belirten esnaflar, eski sanayide mülk sahibi olan yakınlarının projeden duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Başkan Ürgüp yaptığı açıklama da, “Bahar temizliği kapsamında çalışmaya başlayan temizlik ekiplerimizi ziyarete geldim, burada esnaf arkadaşlarımızla da görüşme olanağı buldum, 4 Eylül Sanayi Sitesi, eski sanayi sitesi ve yeni kurulacak olan sanayi sitesi hakkında görüştük” dedi.

 

Belediyelerin hizmet için olduğunu vurgulayan Başkan Ürgüp,'Mesai yapan arkadaşlarımıza Allah'tan kolaylık diliyor,teşekkür ediyorum” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı