CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNE FETÖ OPERASYONU
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ AFİLİASYONA TABİİ OLUYOR
Bu haber 27 Şubat 2013, Çarşamba 20:28 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'' BİZİM ÇOCUKLARIMIZ ONLAR ''

'Bizim Çocuklarımız Onlar' Projesi kapsamında, Maskeli Çiçekler derneği başkanı, yönetim kurulu üyeleri, lösemili çocuklar ve aileleri Vali Zübeyir KEMELEK'i makamında ziyaret ettiler.
'' BİZİM ÇOCUKLARIMIZ ONLAR '' 'Bizim Çocuklarımız Onlar' Projesi kapsamında, Maskeli Çiçekler derneği başkanı, yönetim kurulu üyeleri, lösemili çocuklar ve aileleri Vali Zübeyir KEMELEK'i makamında ziyaret ettiler.
 
Vali Zübeyir KEMELEK, Maskeli Çiçekler Dernek Başkanı Mehmet SÖYLER'den dernek faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı. Dernek Başkanı SÖYLER; "Lösemili çocuklarımızın tedavi sürecinde ve sonrasıda hem kendilerinde hem de  ailelerinde oluşan sosyal sorunları gidermek amacıyla çeşitli aktiviteler, eğitim, ve  ziyaret gezileri düzenlemekteyiz. Amacımız çocuklara ve ailelerine  sevgi ve sabır konusunda motivasyon desteğinin verilmesi ve toplumsal farkındalık oluşturmaktır." dedi.
 


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali KEMELEK, "Lösemi hastalığına karşı toplumsal bilinç oluşturmak amaçlı bu projede emeği geçenleri kutluyorum. Bu proje sayesinde  çocuklarımız çeşitli aktivitelerle yaşamın içinde daha fazla olabileceklerdir." dedi. Vali Zübeyir KEMELEK,  lösemili çocuklarla ve aileleriyle bir süre sohbet etti.  
Yazdır Paylaş
ETİKETLER : valilik kemelek
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı