DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 25 Şubat 2013, Pazartesi 19:41 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİVAS DEFTARDARI'NDAN DOĞAN ÜRGÜP'E ZİYARET

24. Vergi Haftası nedeniyle Sivas Defterdarı Duran Salihoğlu ve beraberindeki heyet Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.
SİVAS DEFTARDARI'NDAN DOĞAN ÜRGÜP'E ZİYARET 24. Vergi Haftası nedeniyle Sivas Defterdarı Duran Salihoğlu ve beraberindeki heyet Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti. Sivas Defterdarı Duran Salihoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Vergi devletimizin en önemli finans kaynaklarından kamu ihtiyaçlarından birisi. Biz de bu hizmeti görürken belediyenin imkânlarından faydalanıyoruz. Şahsınızda belediye çalışanlarımızın ve bütün halkımızın bu yıl 24.’ünü kutladığımız vergi haftasını kutluyoruz ve size de kabulünüz için teşekkür ediyoruz” dedi.

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ise şunları söyledi: “Siz sayın defterdarımız, ekibinizle birlikte teşrif ettiniz mutlu oldum. Vergi çok önemli bir vatandaşlık görevidir. Devletin maliyesi bütçesi iyi olmadığı takdirde hiç bir hizmetin düzgün gitmesi mümkün değildir. Şükürler olsun insanlarımızda genel manada, vergi konusunda bütün işlerinde aynı zamanda bir kul hakkıdır diye bakarak hassasiyet gösteriyorlar.  Çünkü bu hakikaten bir kul hakkıdır. Türkiye’de yaşayan bütün vatandaşlarımızın hakkı vardır. Devlete karşı görevlerimizi yerine getirmezsek hak yemiş oluruz.  Aynı şey belediye için de söz konusu. Yani su borcunuz var ödemediyseniz, başka borçlarınız var ödemediyseniz, hizmetler nasıl gelecek? Yani daha büyük ölçeği devlettir, devlet bu hizmetleri nasıl yapacak? O yüzden vergi çok hassas bir konudur.”

Sivas Defterdarı Duran Salihoğlu, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e vergi haftası dolayısıyla rozet takarak çiçek takdim etti.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı