CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
DEMİRKAYA, YENİÇAĞ GAZETESİ SİVAS TEMSİLCİSİ OLARAK ATANDI…
Bu haber 23 Şubat 2013, Cumartesi 14:20 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

C.Ü. 1. GELENEKSEL BAŞHEMŞİRELİK FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (C.Ü.) Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhemşireliğinin düzenlemiş olduğu 1.Geleneksel Başhemşirelik Hastane içi halı saha futbol turnuvası final müsabakası ile sona erdi.
C.Ü. 1. GELENEKSEL BAŞHEMŞİRELİK FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (C.Ü.) Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhemşireliğinin düzenlemiş olduğu 1.Geleneksel Başhemşirelik Hastane içi halı saha futbol turnuvası final müsabakası ile sona erdi.

31 Aralıkta başlayan turnuvaya 10 takım katılırken turnuvada başarılı olanlara ödülleri hastane yönetimi tarafından takdim edildi. Final maçında Güvenlik ile Personel takımı karşılaşırken Güvenlik çalışanları müsabakayı 4-1 kazanarak turnuvanın birincisi olmaya hak kazandı.

Maç sonunda kısa bir konuşma gerçekleştiren hastane başhekimi Prof.Dr.Ferhan Candan turnuvanın ilk olduğunu hastane içerisindeki kaynaşmayı, birlikteliği ve çalışanın moral motivasyonunu arttırmayı hedeflediklerini dile getirerek turnuvada emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. 1. olan güvenlik takımı çalışanlarına kupalarını ve Cumhuriyet Üniversitesi logolu formalarını hediye etti.

İkinci olan Personel takımına Hastane Başmüdürü Rahmiye Gültekin tarafından kupaları verildi. Rahmiye Gültekin açıklamasında sporda kaybedenlerin üzülmesinden öte dostluğun her zaman kazanacağını vurgularken turnuva sonunda teşekkürlerini sunarken organizasyonu düzenleyen başhemşireliğe  memnuniyetlerini iletti.

Üçüncü olan Alt yapı takımı çalışanlarının kupasını ise hastane Başhemşiresi Ergül Koçak tarafından verildi. Ergül Koçak ise hastane içerisinde ekip olarak bu tür organizasyonların düzenlenmesi hem motivasyonumuzu olumlu yönde etkiler hem de iyi bir ekip olduğumuzu ön plana çıkarır ifadelerine yer verdi. ve başta emeği geçen Süpervizör hemşire İbrahim Biçer’e, başhemşireliğe teşekkürlerini iletti.

Ayrıca turnuvanın geleneksel hale gelmesi herkesi mutlu ederken turnuva sonrası güzel kareler ortaya çıktı.Turnuva sonunda ikinci olan Personel takımı buruk bir sevinç yaşarken şampiyon olan Güvenlik takımının sevinci ise görülmeye değerdi.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı