DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 22 Şubat 2013, Cuma 18:10 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LONDRA'DA KIVANÇ TATLITUĞ'A YOĞUN İLGİ

İngiltere'nin başkenti Londra'da bu yıl 18'incisi yapılan Londra Türk Film Festivali’nin açılış galası, Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı 'Kelebeğin Rüyası' filmiyle yapıldı. Konuşmasına İngilizce başlayan Erdoğan, "Londra aksanıyla konuşmak zorundayım" diyerek salondakileri kahkaya boğdu.
LONDRA'DA KIVANÇ TATLITUĞ'A YOĞUN İLGİ İngiltere'nin başkenti Londra'da bu yıl 18'incisi yapılan Londra Türk Film Festivali’nin açılış galası, Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı 'Kelebeğin Rüyası' filmiyle yapıldı. Konuşmasına İngilizce başlayan Erdoğan, "Londra aksanıyla konuşmak zorundayım" diyerek salondakileri kahkaya boğdu.

Londra’nın ünlü West End Odeon Sinema’sında gerçekleşen galaya filmin yönetmeni ve senaristi Yılmaz Erdoğan, başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin Erdoğan, Mert Fırat ile Farah Zeynep Abdullah katıldı. Açlışta usta oyuncu Kadir İnanır'a da 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü' verildi.

21 Şubat -3 Mart tarihleri arasında düzenlenen 18'incisi Londra Türk Film Festivali'nde, 30'a yakın Türk filmi farklı sinemalarda vizyona girerek seyirci ile buluşacak.


Alkışlarla uğurlanan Kadir İnanır’ın ardından sahneye Kelebeğin Rüyası filminin yönetmeni ve senaristi Yılmaz Erdoğan ile oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin Erdoğan, Mert Fırat ve Farah Zeynep Abdullah çıktı.

Gösterimden önce kırmızı halıda sırasıyla Kadir İnanır ve ardından filmin oyuncuları yürüdü. Hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaşan Kıvanç Tatlıtuğ ise geceye damgasını vurdu. Tatlıtuğ’un hayranları yakışıklı oyuncudan imza almak ve birlikte fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

DHA

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı