CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
DEMİRKAYA, YENİÇAĞ GAZETESİ SİVAS TEMSİLCİSİ OLARAK ATANDI…
Bu haber 21 Şubat 2013, Perşembe 18:19 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DOĞAN ÜRGÜP ; HEPİMİZ HALKA HİZMETLE MÜKELLEFİZ

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Sivas Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanlığını ziyaret etti.
DOĞAN ÜRGÜP ; HEPİMİZ HALKA HİZMETLE MÜKELLEFİZ  

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Sivas Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanlığını ziyaret etti.Kooperatif binasındaki ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Uysal, Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Çimen ve dernek yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Başkan Ürgüp, ziyarette ulaşım esnafının problemlerini taleplerini dinledi. Ulaşım esnafına özel bir değer verdiğini belirten Başkan Ürgüp, toplu taşımayla ilgili yaşanan bazı sıkıntıların çözümüne yönelik, hem esnafın hem de vatandaşların taleplerini karşılayacak şekilde yapılacak çalışmalara katkı sağlamaya hazır olduğunu söyledi.

HEPİMİZ HALKA HİZMET EDİYORUZ

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp sözlerine şöyle devam etti: “Belediye hizmetleriyle ilgili kurumlar dernekler, kooperatifler bunlar direk belediyelerle temas halinde. Dolayısıyla eksileri artıları zaman zaman beraber oturup paylaşmak lazım, bunların istişaresini yapmak lazım. İşte bu istişarelerde bulunmak için bugün buraya geldim. Hem sizin halktan hem de halkın sizden beklentileri vardır. Bir kere hepimiz halka hizmet ediyoruz. Biz imkânlar dâhilinde sizin yaşadığınız sıkıntılara çare olmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteğimizi sağlamaya çalışacağız. Sizin de halkla ilişkilerinizde daha dikkatli, daha tertipli olacağınıza inanıyor ve çalışmalarınızda hayır ve başarılar diliyorum.”

Sivas Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Sebahattin Çimen ise, “Başkanıma hoş geldin diyorum. Bizler başkanımızdan memnunuz. Her zaman aramızda da görüşüyoruz, hizmette kusur etmemek kaydıyla sizlere ve Sivas’a layık olmaya çalışıyoruz” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı